Soukromé fotokurzy a konzultace

Individuální soukromé kurzy focení a kratší konzultace jsou dle zkušeností s fotokurzy a podle ohlasů tím nejlepším způsobem, jak se při nedostatku času hodně naučit.

Ráda pomohu začátečníkům i pokročilým, vaše zkušenosti nehrají žádnou roli. Pokud vás focení baví, ráda se s vámi setkám a poradím s čím potřebujete. Ráda pomohu s ovládáním fotoaparátu (zrcadlovky i kompakty) a s focením.

Focení může obnášet teorii o parametrech jako clona, čas, ISO a hloubka ostrosti, k tomu vždy potřebná a velká dávka praxe. Mohu Vám také pomoci před focením vysněné daleké dovolené, při focení portrétů či věcí pro váš e-shop.

Kde?

Kurz je možné realizovat u vás doma, venku v okolí, v kavárně…Mohu zajistit také učebnu či ateliér.

Individuální kurz Zoner Photo Studio je možný kdekoliv v ČR. Bydlím v Brně, často jezdím do Prahy, Jihlavy, okolí Brna. Ale učím úřady a firmy po celé ČR, takže mohu mít cestu kolem vás kdekoliv.

Kurzy Zoner Photo Studio a Adobe Lightroom

Ať už jde o hromadné přejmenování, zmenšování či úpravy jasu a barev, ostrosti a retušování, ráda vám pomohu. Pokud ještě nemáte, doporučuji na takové úpravy program Zoner Photo Studio. Najdete v něm od A do Z vše, co fotograf potřebuje a je v češtině. Znám ho od roku 2005, denně s ním pracuji a mohu vřele doporučit každému fotografovi. Pro profesionální práci doporučuji kombinovat s Adobe Lightroom a Photoshop. Všechny tyto programy používám denně a na kterýkoliv nabízím kurzy a konzultace.

Kde?

Individuální kurz Zoner Photo Studio je možný kdekoliv v ČR. Bydlím v Brně, ale často jezdím za klienty do Prahy, Jihlavy, Blanska, Boskovic, Pardubic atd. Ať už jste odkudkoliv, napište či zavolejte.

Realizuji i kurzy na dálku pomocí vzdáleného přístupu.

Proč Zoner Photo Studio?

Zoner Photo Studio umí udělat ve fotkách pořádek, umí je hezky třídit, vyhledávat, promítat s hudbou, vytvářet pohlednice a koláže, vkládat text, vylepšovat snímky, jejich kontrast a barvy. Umí udělat umělecké efekty, vyretušovat chyby, rozmazat či smazat pozadí. Navíc máte k dispozici propojení s webovou galerií zdarma. Jmenuje se Zonerama a je to podobné, jako třeba Rajče či Flickr. Tato česká galerie Vám umožní prezentovat pěkně své fotky, sdílet je s přáteli a rodinou, tedy ukazovat je na dálku. Částečně lze Zoneramu využít pro vaše zálohy či takové úložiště (cloud) pro fotky, ke kterým se díky tomu ostanete odkudkoliv. Je to tedy trošku podobné Google Disku.

Proč objednat kurz se mnou?

  • Mnohaleté zkušenosti s testováním fotoaparátů. Díky testování fotoaparátů pro magazíny DIGIfoto a Computer Digiarena.cz umím ovládat všechny značky fotoaparátů a blesků a ráda poradím s výběrem techniky.
  • Letité zkušenosti s výukou focení. Učím několik let soukromé i skupinové kurzy. Učila jsem pro renomovanou fotografickou a počítačovou školou NICOM, která nabízí kurzy pro začátečníky i pokročilé. Učila jsem různé úrovně focení i úprav fotografií.
  • Spolupracovala jsem s VOŠP v Praze, kde jsem učila studenty ovládání fotoaparátu a základy i pokročilé techniky focení včetně kreativních expozic a focení v ateliéru.

Ukázky prací studentů VOŠP v Praze 

  • Jsem oficiální lektorkou Zoner Photo Studia pro úřady a firmy pro celou ČR.
  • Mnohaleté zkušenosti s programy, které učím. Zoner Photo Studio i Adobe produkty, tj. Adobe Lightroom a Photoshop používám DENNĚ.

Ceník školení: Při pravidelné či celodenní spolupráci od 500 Kč / hodinu, kratší kurzy 600 Kč / hodinu.