S Martinkou jsem se seznámila na těhotenském focení mojí kamarádky a od té doby se kamarádíme. Když jsme se rozhodovali, koho vybereme jako fotografa naší svatby, tak jsem chtěla, aby to byl někdo kdo mne, Petra nebo oba dva zná, protože jen tak vás nebude nutit k něčemu, jen aby měl super fotku na portfolio, ale bude prostě fotit vás. A U Marti je velké plus ta její nakažlivě veselá povaha  a to prostě na svatbě chcete  Její fotky nám vyrazily dech, protože díky nim tu svatbu prožívám stále znovu a znovu, kdykoli se na ně dívám. A tak by to mělo být. Ještě jednou velké díky.
Klára Tomášová, Brno

 

S Martinou jsem strávila pár hodin, kdy mně trpělivě vysvětlovala ovládání programu Zoner. Moc mně to pomohlo, a protože mým velkým problémem je hlavně správné nastavení foťáku, tak se už těším, až se zase potkáme a dostanu pořádnou lekci jak správně fotit. Ještě jednou díky, už makám na fotkách z dovolené.😉
Alena Málková, Brno

 

Martinka je moc milá, umí poradit, jak s focením, tak s úpravou fotek ….kdo si neví rady, tak se určitě na ni obraťte, vřele doporučuji 👏
Markéta Geitlerová, https://www.studio-marketa.eu/, Uherské Hradiště

 

Marťa je velmi sympatická mladá žena se smyslem pro humor a pravým nadšením pro práci jak s fotkou, tak s Vámi samotnými. Oceňuji pohodovou atmosféru navozující pocit, že nic není problém. Spolupráce s ní je radostí, a proto mohu jen doporučit.
Michaela Semelová, https://www.kvetoucistrom.cz, Luhačovice

 

Dobré ráno paní Čížková, děkuji, nyní je to perfektní – pro letošek „máme hotovo“. Závěrem – díky za skvělou spolupráci, budu se těšit příště…!
Michal Reichardt, S&K LABEL spol. s r.o.

 

…ještě se koukám na Tvoje naprosto úchvatné fotky ve složce „příroda, hory,města“ Teda jedna věc je focení rodinek, ale fotky v téhle složce, to je bezkonkurenční. Máš obrovskej talent.
Jana

 

Díky moc. Fotky jsou naprosto úžasný. Jsi šikovná, moc. Doposud holá stěna v obýváku a holé stěny v ložnici čekaly na Tvé fotky a budou připomínat focení na přehradě. Děkujeme…
Jana

 

Ty jo 🙂 nám se ty fotky hrozně líbí i bez retuše. Moc dekujeme 🙂 no, na to, ze to bylo focení jsme si to užili náramně, 🙂 s dětma to umíš 😉  Krásný barvy!
Hanzelkovi

 

Pěkný den Martino, moc děkujeme za fotky. Všem se líbí. Určitě se brzy zase uvidíme.
Koutňákovi

 

FIREMNÍ REFERENCE S ODKAZY

 

Firemní portréty pro společnost S&K LABEL spol. s.r.o.

Propagační fotografie pro pohybové Studio Tlukot

Fotografie z konference Jazykové školy P.A.R.K.

Prezentační video z výroby na web pro S&K TOOLS spol. s.r.o.

Produktové a propagační fotografie tanečních kalhot pro Henrieta Lebo Design – šití tanečního oblečení

Focení firemní akce – den otevřených dveří pro S&K TOOLS spol. s.r.o.

Produktové fotografie čajů a keramiky pro čajovnu a e-shop Cesta čaje

Pravidelné focení pro taneční školu Tangolab Štěky – argentinské tango v Brně a pro taneční školu Tangueros.cz

Produktové fotografie etiket pro firmu S&K LABEL spol. s.r.o.