Dárek na poslední chvíli – dárkové poukazy na focení či individuální soukromý fotokurz

Ptáte se často na dárkové poukazy. Ano, máme. Lze zaslat i PDF poukaz do e-mailu k vlastnímu vytištění. Díky tomu je to opravdu rychlý dárek.

Ceník: Hodinové focení venku za 1500 Kč, v ateliéru za 1800 Kč.
Soukromé kurzy focení a Zoner Photo Studia jsou od 400 Kč na hodinu.

Dárková poukázka na individuální fotokurz nebo focení.
Vánoční dárkový poukaz na individuální fotokurz nebo focení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Portréty, páry, děti, předsvatební focení, rodinné focení

Ráda zachytím Vaše neopakovatelné okamžiky, podoby a úsměvy. Vyfotografuji Váš portrét, portréty Vašich blízkých, dětí či zvířecích miláčků.

Velmi oblíbené je focení přímo u klientů doma či venku. Vznikají tak velmi přirozené snímky. Na přání může být zahrnuto více okolí a máte tak uchované podoby nejen Vás a Vašich blízkých, ale i domova, který k Vám přece také patří.

Fotografuji samozřejmě v plně vybaveném profesionálním ateliéru, který je možné pronajmout v Brně i v Praze.

Termín dodání fotografií: Do 1 týdne posílám náhledy k výběru, do dalšího týdne upravené fotky v maximálním rozlišení. Využívám k tomu zaheslovanou webovou galerii, kde si fotky můžete stáhnout, prohlédnout a sdílet s přáteli. V ceně je možnost dodání fotek na DVD.

Ceník:

Focení venku v exteriéru 1500 Kč (1 hodina focení, kolem 100 záběrů, retuše > celkem 5 upravených foto).

Focení v ateliéru 1800 Kč (1 hodina focení, kolem 100 záběrů, retuše >  celkem 5 upravených foto).

Další fotečky mimo balíček  jsou za 200 Kč za kus.

Focení svateb

V případě zájmu o svatební fotografie mne prosím kontaktujte co nejdřív, abych měla volný termín. Většinou se s předstihem sejdeme osobně a probereme vaše přání. Často si k tomu přejete i předsvatební přibližně hodinové focení v exteriéru či ateliéru. V případě takového balíčku poskytuji slevu, tj. focení v exteriéru 1000 Kč, focení v ateliéru 1300 Kč.

Termín dodání fotografií: Základní výběr do 30 ks fotek je možné připravit do týdne společně se zaheslovanou webovou galerií. Další fotografie do 1-2 týdnů.

Sháníte i květinovou výzdobu či kameramana pro tvorbu svatebního videa? Dodám vám kontakt na spolehlivé kolegy.

Ceník:

Svatební focení: Pouze obřad a focení novomanželů od 4 000 Kč (cca 2 hodiny focení, pak úpravy, celkem cca 100 fotek).

Obřad a focení novomanželů, začátek hostiny a svatební zvyky, od 6 000 Kč (cca 3-4 hodiny focení, pak úpravy, celkem cca 200 foto).

Obřad a focení novomanželů, začátek hostiny a svatební zvyky, příprava před svatbou, odpolední případně večerní program, od 9 000 Kč (cca 8 hodin focení, pak úpravy, celkem cca 300-400 foto).

 Výuka focení, individuální soukromé fotokurzy, konzultace, kurzy Zoner Photo Studio

Potřebujete pomoc? Nevíte si rady s nastavením fotoaparátu? Nevíte jak fotit? Chcete se naučit lépe fotografovat? Chcete ovládat Váš počítač a software pro úpravu fotografií? Netrapte se a raději se sejděme.

Téměř dva roky jsem učila základní skupinové i soukromé kurzy minimálně dvakrát týdně, navíc jsem dřív testovala všechny značky fotoaparátů, takže vám poradím opravdu jak s focením tak i s foťákem.No, a hlavně mně to dost baví, úplně jsem se v tom našla 🙂

Jelikož se dnes fotografie bez úpravy téměř neobejde, nabízím i základní i pokročilé kurzy fotografování a kurzy úprav fotografií v Zoner Photo Studiu či jiném softwaru. Jak fotit či jak pracovat na vašem PC s fotkami Vás mohu učit klidně v pohodlí vašeho domova či dle domluvy.

Místa konání pro kurzy fotografování a kurzy programu Zoner Photo Studio: Brno, Praha, Jihlava a okolí. Celodenní a skupinové školení dle domluvy.

Ceník:

Individuální soukromé kurzy fotografování či úprav fotek na PC v délce 5 hodin od 2000 Kč, tj. od 400 Kč za hodinu.
Kratší kurzy 500 Kč za hodinu.

Retuše, úpravy fotografií

Upravuji snímky z focení dle vašeho přání i snímky nafocené vámi či od jiného fotografa. Tedy portréty i jakékoliv další snímky z dovolené, z oslavy, ze svatby apod. Mohu Vám upravit snímky do černobílé podoby, spravit barevnost, vyměnit nebe, vyretušovat a rozmazat pozadí, narovnat celé snímky i budovy, zmenšit snímky, doostřit, přidat rámečky, vytvořit koláže apod.

Retušovací postupy a triky Vás také mohu naučit přímo na Vašem počítači. A to v Adobe Lightroom či Zoner Photo Studio. Stačí napsat Vaše potřeby, ozvu se Vám. Jsem tu pro to, abych Vám pomohla a usnadnila Vaši práci. Postarám se o Vaše fotky a Vaše prezentace. Prezentace Vám připravím vytištěné či prezentované na webu, např. webových galeriích Rajče, Picasa, Facebook, Zonerama apod.

Produktové fotografie pro e-shop

Na základě poptávky pomáhám s úpravou fotografií pro váš e-shop, fotím produktové fotografie a či vás učím, jak si nafotíte jednoduché „produktovky“ i sami vlastní technikou.

Focení i kurzy jsou velmi různě technicky náročné, proto je ceník velmi individuální. Pro představu – jednoduché předměty mohou vycházet na cenu kolem 50 kč za fotografii. Kalkulaci můžeme dělat také na základě stráveného času, to může být už kolem 1000 Kč za hodinové focení.

 

Kromě focení a fotokurzů vám mohu zajistit také vytištění a rámování fotografií.