Portréty, páry, děti, předsvatební focení, rodinné focení

Ráda zachytím Vaše neopakovatelné okamžiky, podoby a úsměvy. Vyfotografuji Váš portrét, portréty Vašich blízkých, dětí či zvířecích miláčků. Velmi oblíbené je focení přímo u klientů doma či venku. Vznikají tak velmi přirozené snímky. Fotím ráda také v ateliéru na bílém či černém pozadí či v budoir ateliéru s pohovkou, křesílkem a postelí.

Ceník:

Focení venku v exteriéru 1600 Kč

1-1,5 hodina focení, min. 20 záběrů k výběru > celkem 5 retušovaných foto v balíčku, barevné i černobílé verze, více retušovaných foto za 100-200 Kč/ks

Focení v ateliéru 1900 Kč

1 hodina focení, min. 20 záběrů k výběru > celkem 5 retušovaných foto v balíčku, barevné i černobílé verze, více retušovaných foto za 100-200 Kč/ks

Fotografie jsou zasílány elektronicky. Zdarma je k nim zřízena webová galerie, kterou můžete sdílet s rodinou či přáteli.

Kvalitní spolehlivý tisk fotografií vám poradím či zajistím, stejně jako ráda pomohu s výrobou fotoknihy.

Focení svateb

V případě zájmu o svatební fotografie mne prosím kontaktujte co nejdřív, abych měla volný termín. Většinou se s předstihem sejdeme osobně a probereme vaše přání.

Termín dodání fotografií: Základní výběr do 30 ks fotek je možné připravit do týdne společně se zaheslovanou webovou galerií. Další fotografie do 1-2 týdnů.

Sháníte i květinovou výzdobu či kameramana pro tvorbu svatebního videa? Dodám vám kontakt na spolehlivé kolegy.

Ceník:

Svatební focení: Pouze obřad a focení novomanželů od 5 000 Kč (cca 2 hodiny focení, úpravy, celkem cca 100 fotek).

Obřad a focení novomanželů, začátek hostiny a svatební zvyky, od 7 000 Kč (cca 3-4 hodiny focení, úpravy, celkem cca 200 foto).

Obřad a focení novomanželů, začátek hostiny a svatební zvyky, přípravy, odpolední případně večerní program, od 10 000 Kč (cca 8 hodin focení, úpravy, celkem cca 300-400 foto).

Fotografie jsou zasílány elektronicky + tisk 10 fotografií 13*18 cm. Zdarma vám vytvořím koláž fotografií s textem a datem.

Zdarma je také zřízena webová galerie, kterou můžete sdílet s rodinou či přáteli.

Kvalitní spolehlivý tisk dalších fotografií vám poradím či zajistím, stejně jako ráda pomohu s výrobou fotoknihy.

 

Výuka focení, individuální soukromé fotokurzy, konzultace, kurzy Zoner Photo Studio

Výuka Adobe Lightroom a Adobe Photoshop

Potřebujete pomoc? Nevíte si rady s nastavením fotoaparátu? Nevíte jak fotit? Chcete se naučit lépe fotografovat? Chcete ovládat Váš počítač a software pro úpravu fotografií? Netrapte se a raději se sejděme.

Téměř dva roky jsem učila základní skupinové i soukromé kurzy minimálně dvakrát týdně, navíc jsem dřív testovala všechny značky fotoaparátů, takže vám poradím opravdu jak s focením tak i s foťákem.No, a hlavně mně to dost baví, úplně jsem se v tom našla 🙂

Jelikož se dnes fotografie bez úpravy téměř neobejde, nabízím i základní i pokročilé kurzy fotografování a kurzy úprav fotografií v Zoner Photo Studiu či jiném softwaru. Jak fotit či jak pracovat na vašem PC s fotkami Vás mohu učit klidně v pohodlí vašeho domova či dle domluvy.

Místo: celá ČR, primárně u nás v Brně, ale jezdím často do Prahy a za klienty a na školení úřadů a firem vlastně po celé ČR kdekoliv

Ceník:

Individuální soukromé kurzy fotografování či úprav fotek na PC v délce 5 hodin od 2500 Kč, tj. od 500 Kč za hodinu.
Kratší kurzy 600 Kč za hodinu.
K ceně se počítá doprava. Počítám ji individuálně, dle dostupnosti auto/vlak. Zeptejte se na ni.

Retuše, úpravy fotografií

Upravuji snímky z focení dle vašeho přání i snímky nafocené vámi či od jiného fotografa. Tedy portréty i jakékoliv další snímky z dovolené, z oslavy, ze svatby apod. Mohu Vám upravit snímky do černobílé podoby, spravit barevnost, vyměnit nebe, vyretušovat a rozmazat pozadí, narovnat celé snímky i budovy, zmenšit snímky, doostřit, přidat rámečky, vytvořit koláže apod.

Retušovací postupy a triky Vás také mohu naučit přímo na Vašem počítači. A to v Adobe Lightroom či Zoner Photo Studio. Stačí napsat Vaše potřeby, ozvu se Vám. Jsem tu pro to, abych Vám pomohla a usnadnila Vaši práci. Postarám se o Vaše fotky a Vaše prezentace. Prezentace Vám připravím vytištěné či prezentované na webu, např. webových galeriích Rajče, Picasa, Facebook, Zonerama apod.

Produktové fotografie pro e-shop

Na základě poptávky pomáhám s úpravou fotografií pro váš e-shop, fotím produktové fotografie a či vás učím, jak si nafotíte jednoduché „produktovky“ i sami vlastní technikou.

Focení i kurzy jsou velmi různě technicky náročné, proto je ceník velmi individuální. Pro představu – jednoduché předměty mohou vycházet na cenu kolem 50 kč za fotografii. Kalkulaci můžeme dělat také na základě stráveného času, to může být už kolem 1000 Kč za hodinové focení.

 

Kromě focení a fotokurzů vám mohu zajistit také vytištění a rámování fotografií.